Miks ja millest ehk tere tulemast!

Fotograaf: Taivo Aarna
Tere!
 
Meie oleme Mari-Riin ja Sander Aleks, kahekümnendates noor abielupaar ja käesolev blogi hakkab endas kandma lugusid meie elust. Peamiseks fookuseks on oma kodu loomine, kodutunde leidmine ja tekitamine. Suures plaanis jaotub meie blogi idee kolmeks teemaks: oma kodu, ratastel kodu ehk elu autos ja säästlikum eluviis.
 
 
Nimelt 2019 aasta juunis said meist talu omanikud ning algas suur seiklus pealkirjaga “Päris oma kodu”. Blogi eesmärgiks on kirjeldada ehitusprotsessi, materjalide, viimistluse ja sisustuse valikuid. Algselt tundus kogu ettevõtmine väga lõbus – oleme ju nii palju Pinterestis aega kulutanud ja unistanud, nüüd saame lõpuks teostada! Päris nii roosiliseks see meil ei kujunenud ning sellest kõigest, reaalsusest, tahaksimegi teile rääkida.
Lisaks oma kodu loomisele jagame ka mõtteid oma teise kodu, ratastel kodu ehk van’i, elust ja olust. Alates 2018 aastast oleme vaikselt ringi rännanud oma VW Caddy’ga, kuhu oleme loonud eluks (häda)vajaliku koduse olemise. Autoelust tahame rääkida mitme nurga alt, selle ilust ehk lummavatest vaadetest, reisidest ja mõnusast vabadusest. Kindlasti soovime puudutada aga ka selle elustiili niiöelda kitsaskohti ning probleeme, millega oleme kokku puutunud. Muidugi tutvustame teile lähemalt oma väikest neljarattalist ning sellesse pigistatud magamistuba-elutuba-kööki-vannituba.
Kolmandaks põhiteemaks nagu varem mainitud on säästlik eluviis ehk soovime mõtiskleda, kuidas oma elus järjest vähem tarbida ebaolulist. Kindlasti ei ole meie musternäidis perekond elades täielikult pakendivabalt ja säästvalt, veel. Teeme tibusamme, kohendame oma harjumusi ning avastame, mida kõike on võimalik paremini, kaalutletumalt ja arukamalt tarbida/mitte tarbida.
Kindlasti lisaks kõigele eelnevale räägime muidu elust-olust, avastustest, tähelepanuta ei jää ka meie toidulaud ning köögikatsetused!
 
Head,
S&M

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s